Lijn 922 Bergheim Bahnhof - Kerpen Rathaus
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 922 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Tirtey |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 922 rijdt van Bergheim via Zieverich, Thorr, Heppendorf, Ahe en Sindorf naar Kerpen.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt standaard 1x/uur de gehele route gereden. In de ochtendspits wordt tot wel 3x/uur de gehele route gereden.
Route
Halte | ||
Bergheim, Bahnhof | ||
Bergheim, Rathaus | ||
Bergheim, Am Knüchelsdamm | ||
Zieverich, Zieverich | ||
Zieverich, Gutenbergstraße | ||
Thorr, Zievericher Straße | ||
Widdendorf, Widdendorf | ||
Heppendorf, Burg Stammeln | ||
Heppendorf, Heppendorf | ||
Ahe, Heppendorfer Straße | ||
Ahe, Wiedenaustraße | ||
Sindorf, Mühlenfeld | ||
Sindorf, Neue Kirche | ||
Sindorf, Bahnhof | ||
Sindorf, Markusweg | ||
Sindorf, Europaring | ||
Kerpen, Erft Karree | ||
Kerpen, Philipp Schneider Straße | ||
Kerpen, Mödrath Abzweig | ||
Kerpen, Amtsgericht | ||
Kerpen, Nordring/Maastrichter Straße | ||
Kerpen, Schützenstraße | ||
Kerpen, Mitte | ||
Kerpen, Rathaus | ||
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de frequentie in de middagspits tussen Sindorf en Kerpen verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.