Lijn 88 Den Haag Houtrust - Lisse Hyacinthenstraat
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 15 jan 2011 om 14:51 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=88 |vervoerder=ZWN |materieel=DAF SB220, Berkhof Excellence |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=2-4x/uur |frequentie_spits_vakantie=…')
Voormalige buslijn 88 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | DAF SB220, Berkhof Excellence |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 88 reed van Den Haag via Wassenaar, Oegstgeest en Sassenheim naar Lisse.
In ochtendspits kwamen twee ritten uit Lisse en in de middagspits gingen twee ritten naar Lisse. Gedurende de vakantieperioden kwam of ging geen enkele rit naar Lisse, dan reden alle ritten van/naar Oegstgeest.
Route
Route is niet compleet