Lijn 86 Arlon Gare - Lamadelaine Schoul
Snelbuslijn 86 in België Bekijk de voormalige lijnen 86 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Onbekend |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/dag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 86 rijdt van Arlon via Weyler, Differt, Athus en Rodange naar Lamadelaine. De terugritten beginnen op het station van Rodange
Route
Halte | ||
Arlon, Gare | ||
Arlon, Clinique | ||
Arlon, Avenue de Longwy | ||
Weyler, Grand-Route | ||
Differt, Cora N81 | ||
Athus, Gare | ||
Athus, Grand-Rue | ||
Athus, Rue de Rodange | ||
35px | Grens België - Luxemburg | |
Lamadelaine, Schoul | ||
Rodange, Kiirch | ||
Rodange, Usines | ||
Rodange, Gare | ||
Rodange, Kiirch | ||
Lamadelaine, Schoul |