Lijn 83 Zwolle Station - Dedemsvaart De Magnolia
Versie door Roelof88 (overleg | bijdragen) op 29 aug 2010 om 19:08 (Lijn 83 Zwolle Busstation/NS - Dedemsvaart De Magnolia hernoemd naar Lijn 83s Zwolle Busstation/NS - Dedemsvaart De Magnolia: Syntus heeft er een "s" achter geplakt)
Buslijn 83 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 83 is een spitsbus en rijdt van Zwolle, via Lichtmis, Nieuwleusen en Balkbrug naar Dedemsvaart. 's Ochtends wordt naar Zwolle gereden en 's middags naar Dedemsvaart.
In de vakanties rijdt er maar 1 rit richting Zwolle en 2 ritten richting Dedemsvaart.
Route
Halte | ||
Zwolle, Busstation / NS | ||
Zwolle, Eekwal / Centrum | ||
Zwolle, Burg. Roelenweg | ||
Lichtmis, Busstation | ||
Nieuwleusen, Rollencater Brug | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Dedemsvaart, Busstation | ||
Dedemsvaart, Sportlaan | ||
Dedemsvaart, Adelaarweg | ||
Dedemsvaart, Nieuwe Wijk | ||
Dedemsvaart, Haitjema | ||
Dedemsvaart, Krikkenstraat | ||
Dedemsvaart, Hazelaar | ||
Dedemsvaart, De Magnolia |