Lijn 82 Simmerath Bushof - Monschau Altstadt
Streekbuslijn 82 in Duitsland Bekijk de voormalige lijnen 82 | |
Vervoerder(s) | DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | AVV |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (in het weekend 1 rit) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 82 rijdt van Simmerath via Konzen en Imgenbroich naar Monschau.
Voor scholieren zijn er op deze route diverse route varianten op de hoofdroute en ook vele extra bussen. Deze bussen rijden over het algemeen onder lijnnummer S. Deze bussen kunnen zonder bericht uitvallen.
Route
Halte | ||
Simmerath, Bushof | ||
Simmerath, Berufsschule | ||
Simmerath, Am Gericht | ||
Konzen, Breitestraße | ||
Konzen, Bahnhof | ||
Konzen, Schmiede | ||
Konzen, Kirche | ||
Konzen, Heerstraße | ||
Imgenbroich, HIMO | ||
Imgenbroich, Nord | ||
Imgenbroich, Süd | ||
Monschau, Hargard | ||
Monschau, Serpentinen | ||
Monschau, Flora | ||
Monschau, Parkhaus |