Lijn 817 Düsseldorf, Heinrich-Heine-Allee - Benrath Betriebshof
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn 817 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 3-4x/nacht |
Dinsdagnacht | 3-4x/nacht |
Woensdagnacht | 3-4x/nacht |
Donderdagnacht | 3-4x/nacht |
Zondagnacht | 3-4x/nacht |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn 817 rijdt van Düsseldorf Heinrich Heine Allee via Hauptbahnhof, Oberbilk en Holthausen naar Benrath.
Dienstregeling
- Een enkele rit rijdt niet de volledige route.
Route
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 817
- Buitenlandse buslijnen
- Buitenlandse nachtbus
- Concessie VRR
- Lijn in Duitsland
- Plaats Düsseldorf
- Düsseldorf Heinrich Heine Allee
- Düsseldorf Steinstraße/Königsallee
- Düsseldorf Oststraße
- Station Düsseldorf Hbf
- Düsseldorf Oberbilker Markt/Warschauer Straße
- Düsseldorf Ellerstraße
- Station Düsseldorf-Oberbilk
- Düsseldorf Kaiserslauterner Straße
- Düsseldorf Provinzialplatz
- Düsseldorf Werstener Dorfstraße
- Düsseldorf Opladener Straße
- Düsseldorf Ickerswarder Straße
- Düsseldorf Elbruchstraße
- Düsseldorf Holthausen
- Düsseldorf Niederheid
- Düsseldorf Am Trippelsberg
- Düsseldorf Schöne Aussicht
- Düsseldorf Kappeler Straße
- Düsseldorf Schloss Benrath
- Düsseldorf Urdenbacher Allee
- Station Düsseldorf-Benrath
- Düsseldorf Benrath Betriebshof