Lijn 79 Zuidbroek Station - Scheemda Busstation
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 28 jan 2010 om 21:34
Buslijn 79 | |
Vervoerder(s) | Taxi de Grooth |
Concessie | GD |
Lijnsoort | LijnBelBus |
Materieel | Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/3 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 79 rijdt van Zuidbroek via Noordbroek, Scheemda en Heiligerlee naar Winschoten.
Route
Halte | ||
Zuidbroek, Station | ||
Zuidbroek, De Broeckhof | ||
Zuidbroek, Brug | ||
Zuidbroek, Kruispunt / Rijksweg A7 | ||
Zuidbroek, Bejaardencentrum | ||
Zuidbroek, Siemenspark | ||
Zuidbroek, Haltepad | ||
Zuidbroek, Villa Robbedoes | ||
Noordbroek, Drostenlaan | ||
Noordbroek, Zuiderstraat 8 | ||
Noordbroek, Gemeentewerken | ||
Noordbroek, Scheemderstraat | ||
Scheemda, Scheemderhamrik | ||
Scheemda, Rozeboomhoeve | ||
Scheemda, Scheemderzwaag | ||
Scheemda, Zwaagsterweg | ||
Scheemda, Oude Rijksweg | ||
Scheemda, Nieuwe Vredenhoven | ||
Scheemda, Eexterbrug | ||
Scheemda, Busstation | ||
Scheemda, Scheemdermeerlaan | ||
Scheemda, Julianalaan | ||
Heiligerlee, Haven Zuidzijde | ||
Heiligerlee, Standbeeld | ||
Heiligerlee, Geuzenstraat | ||
Heiligerlee, Piekeniersweg | ||
Winschoten, Kloostertuin | ||
Winschoten, Hessenbril | ||
Winschoten, Dennenweg | ||
Winschoten, Nassaustraat | ||
Winschoten, Oldambtplein | ||
Winschoten, Sint Lucas Ziekenhuis | ||
Winschoten, Mr. D.U. Stikkerlaan | ||
Winschoten, Posttil | ||
Winschoten, Bus- / Treinstation |