Lijn 76 Baarn Station - Spakenburg Garage
Voormalige buslijn 76 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Regio | Utrecht-Noordoost |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 3 juni 1973 t/m ... |
Voorganger(s) | 6 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 76 reed van Baarn via Bunschoten naar Spakenburg.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Baarn, Station | ||
Baarn, Brink | ||
Baarn, Eem | ||
Bunschoten, Heuveling | ||
Spakenburg, Garage |
Geschiedenis
Deze lijnvoering ontstond op 3 juni 1973 toen de NBM en Maarse en Kroon fuseerden tot Centraal Nederland. Om een overloop van dubbele lijnnummers te voorkomen werden diverse lijnen hernummerd en/of samengevoegd/gesplitst. Het vervoergebied liep nu grofweg van Amsterdam tot Arnhem.
De voormalige lijn 6 werd vernummerd naar lijn 75.