Lijn 76/1 Rachecourt Rue Basse - Differt Institut
Voormalige buslijn 76/1 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 december 2017 |
Opvolger(s) | 721 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 76/1 reed van Rachecourt via Halanzy, Aubange, Athus, Longeau en Messancy naar Differt.
Dienstregeling
- De rit op woensdagmiddag reed in Athus niet via de Scholen.
Route
Halte | ||
Rachecourt, Rue Basse | ||
Rachecourt, Rue de la Marne | ||
Rachecourt, Rue de la Cour | ||
Musson, Route de Rachecourt | ||
Musson, Rue de Godincourt no. 27 | ||
Halanzy, Rue de la Gaume no. 66 | ||
Halanzy, Rue de la Gaume no. 23 | ||
Halanzy, Kiosque | ||
Halanzy, Rue de la Barrière | ||
Halanzy, N88/Rue de Battincourt | ||
Halanzy, Route de Virton no. 33 | ||
Aix-sur-Cloie, Rue des Alliès no. 84 | ||
Aix-sur-Cloie, Rue des Alliès no. 46 | ||
Aix-sur-Cloie, N88 | ||
Aubange, Rue de la Force no. 47 | ||
Aubange, Rue Grange au Mont | ||
Aubange, Le Clémarais | ||
Aubange, Rond-Point Rue Perbal | ||
Aubange, Place | ||
Aubange, Rue du Village | ||
Aubange, Rue d'Athus | ||
Athus, Clinique | ||
Athus, IMMA | ||
Athus, Gare | ||
Athus, IMMA | ||
Athus, Grand-Rue | ||
Athus, Centre/Rue Houillon | ||
Athus, Rue Houillon | ||
Athus, Ecoles | ||
Athus, Centre/Rue Houillon | ||
Athus, Grand-Rue | ||
Athus, Clinique | ||
Longeau, Rue Beau Séjour | ||
Messancy, Rue Kirsch | ||
Messancy, Rue Kirsch no. 34 | ||
Messancy, Rue d'Aubange | ||
Messancy, Maison Communale | ||
Messancy, Rue d'Arlon no. 46 | ||
Messancy, Rue d'Arlon no. 156 | ||
Differt, Cora/N81 | ||
Differt, Institut |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 januari 2018 werd het lijnennet in het zuiden van de provincie Luxembourg flink aangepast. Hierbij werden diverse lijnen vernummerd naar een logische nummerreeks en gingen de lijnnummers ook verwijzen naar het type lijnsoort. Deze lijn werd op die datum vernummerd naar lijn 721. Met deze vernummering werd de route ingekort tot Musson; reizigers naar Rachecourt verloren hun schoolbus naar Differt.