Lijn 6 Oosterwolde Café Meijer - Groningen Hoofdstation NS
Voormalige buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | ESA |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Groenewold |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 5x/dag |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 5x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 6 reed van Oosterwolde naar Groningen via Haulerwijk, Roden en Peize. Er waren ook ritten die Haulerwijk, Café Buist als begin- of eindpunt hadden.
Route
Halte | ||
Oosterwolde, Café Meijer | ||
Donkerbroek, Brug | ||
Haule, Transformator | ||
Waskemeer, Brug | ||
Haulerwijk, Café Buist | ||
Een, West | ||
Zevenhuizen, Haspel | ||
Zevenhuizen, Café Deelstra | ||
Kokswijk, Kokswijk | ||
Nieuw Roden, Café Liewes | ||
Roden, Café Scheepstra | ||
Lieveren, Kruispunt | ||
Peize, Café Nieboer | ||
Peizerwold, Café Nieboer | ||
Peizermade, Tramwissel | ||
Groningen, Parkzicht | ||
Groningen, Hoofdstation NS |