Lijn 68 Winsum Busstation - Leens De Nije Nering
Buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Lijntaxi |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (avondspits) |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 68 is een lijntaxi en rijdt van Winsum via Den Andel, Westernieland, Pieterburen, Kloosterburen, Kruisweg en Hoornhuizen naar Leens.
Op alle dagen (m.u.v. de avonduren) wordt het gedeelte tussen Pieterburen en Leens slechts eenmaal per 2 uur bediend.
Route
Halte | ||
Winsum, Busstation | ||
Winsum, Borgweg | ||
Winsum, Zwembad | ||
Winsum, Plattil | ||
Baflo, Heerestraat | ||
Den Andel, Andelsterweg | ||
Den Andel, Kerk | ||
Den Andel, Oude Dijk | ||
Westernieland, Hiddingezijlsterweg | ||
Westernieland, De Oude Smidse | ||
Westernieland, J. Heidemastraat | ||
Westernieland, Zijlbrugge | ||
Pieterburen, Molen | ||
Pieterburen, Zeehondencreche | ||
Pieterburen, Wierhuisterweg | ||
Wierhuizen, Wierhuizen | ||
Broek, Driesprong | ||
Kleine Huisjes, Kleine Huisjes | ||
Kloosterburen, H. van Cappenbergweg | ||
Kloosterburen, De Kolk | ||
Kloosterburen, Kloostersingel | ||
Kloosterburen, Westerklooster | ||
Kruisweg, Kruisweg | ||
Kruisweg, Julianatocht | ||
Hornhuizen, Voormalig GADO | ||
Hornhuizen, Kerk | ||
Leens, Zwembad |