Lijn 67 Den Haag Centraal Station - Noordwijk Rederijkersplein
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 15 jan 2011 om 14:08 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=67 |vervoerder=ZWN |materieel=DAF SB220 |lijnsoort=Spitsbus |frequentie_spits=2x/uur }} '''Lijn 67''' reed van Den Haag via Wassenaar en Ka…')
Voormalige buslijn 67 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | DAF SB220 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 67 reed van Den Haag via Wassenaar en Katwijk naar Noordwijk.
Route
Halte | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Willem Witsenplein | ||
Wassenaar, Van Oldebarneveltweg | ||
Wassenaar, Rozeveldlaan | ||
Katwijk a/d Rijn, Zanderijpad | ||
Katwijk, Raadhuis | ||
Katwijk a/d Rijn, Molentuinweg | ||
Katwijk, Raadhuis/Zeeweg | ||
Katwijk, Rijnsoever | ||
Noordwijk, Boekerslootlaan | ||
Noordwijk, Picképlein | ||
Noordwijk, Van de Mortelstraat | ||
Noordwijk, Rederijkersplein |