Lijn 675
Concessiekaart - Concessietabel - OV-autoriteiten - Vervoerders - Huisstijlen - Naslagwerk - Grensoverschrijdend OV - Tijdelijke lijnen - Voormalige ov-lijnen in NL - Treinstations - Busstations - Bus- & tramhaltes - Metrostations - Sneltramhaltes - Buurtbussen - Snelbussen - Nachtbussen - Treinseries Nederland - Treinseries België - Dienstregelingen - Dienstregeling naar jaar - Winterdienstregeling - Deelfietssystemen - Vragen? OV Vraagbaak
Zoek alle lijnen op de wiki op lijnnummer - Lijnoverzichten met huidige Nederlandse lijnen: 0-4 | 5-9 | 10-19 | 20-29 | 30-39 | 40-49 | 50-59 | 60-69 | 70-79 | 80-89 | 90-99 | 100-149 | 150-199 | 200-249 | 250-299 | 300-349 | 350-399 | 400-449 | 450-499 | 500-549 | 550-599 | 600-649 | 650-699 | 700-749 | 750-799 | 800-899 | 900-999 | 1000+ | ABC
|
665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 ↔ 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 |
Nederlandse lijnen 675: Bus-, tram-, metro- en veerlijnen in Nederland (ook grensoverschrijdende lijnen).
Belgische en Duitse lijnen 675: Bus-, tram-, metro- en veerlijnen in België en Duitsland die een artikel op deze wiki hebben.
De tabellen met voormalige lijnen zijn niet compleet.
Klik op de pijltjes om te sorteren op route, lijnsoort (formule), vervoerder of concessie.
Inhoud
Huidige lijnen
Nederland
Route | Vervoerder | Concessie(s) | ||
---|---|---|---|---|
675 | Kuinre → Luttelgeest → Marknesse → Emmeloord | Schoolbus |
RRReis (EBS) | IJssel-Vecht |
675 | Opstapper: Noordwolde - Oosterwolde | Belbus |
Kijlstra i.o.v. Arriva | Fryslân |
675 | Vlijmen - Nieuwkuijk - Drunen - Wijk en Aalburg - Andel | Schoolbus |
Bravo (BusiNext i.o.v. Arriva) | West-Brabant |
België
Route | Vervoerder | Bassin/Regio | ||
---|---|---|---|---|
675 | Stabroek - Putte - Kapellen - Kalmthout - Achterbroek - Wuustwezel | Schoolbus |
De Lijn | Antwerpen |
Duitsland
Route | Vervoerder | Verkeersverbond(en) | ||
---|---|---|---|---|
675 | Remscheid: Stadtpark - Rath → Stadtmitte - Hauptbahnhof - Baisiepen | Stadsbus |
SR | VRR |
Voormalige lijnen
Nederland
België
Route | Vervoerder | Periode | |||
---|---|---|---|---|---|
675 | Putte - Kapellen - Kalmthout - Achterbroek - Wuustwezel | Schoolbus |
De Lijn | entiteit Antwerpen | ... t/m 30 juni 2023 |
Duitsland
Er zijn geen lijnen bekend.