Lijn 66 Brussel De Brouckère - Evere Tol
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 66 in België | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Concessie | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brussel |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6-8x/uur |
Spits (vakantie) | 6x/uur |
Dal | 4-8x/uur |
Dal (vakantie) | 4x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 3-5x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Buslijn 66 rijdt van de Brouckère via het Centraal Station, Sint-Joost-ten-Node en Schaarbeek naar Evere.
Route
Halte | ||
Brussel, De Brouckère | ||
Brussel, Arenberg | ||
Brussel, Centraal Station | ||
Brussel, Park | ||
Brussel, Treurenberg | ||
Brussel, Drukpers (Presse) | ||
Sint-Joost-ten-Node, Madou | ||
Sint-Joost-ten-Node, Quetelet | ||
Sint-Joost-ten-Node, Dwarsstraat (Rue Traversière) | ||
Sint-Joost-ten-Node, Middaglijn (Méridien) | ||
Schaarbeek, Robiano | ||
Schaarbeek, Wijnheuvelen (Coteaux) | ||
Schaarbeek, Azalea (Azalées) | ||
Schaarbeek, Crossing | ||
Evere, Louis Bertrand | ||
Evere, Latinis | ||
Evere, Kennis | ||
Evere, Kurth | ||
Evere, Conscience | ||
↓ | Evere, Station | |
Evere, Shopping | ||
Evere, Dunant | ||
Evere, Guillaume | ||
Evere, Paduwa | ||
Evere, Artémis | ||
Evere, Begraafplaats van Brussel (Cimetière de Bruxelles) | ||
Evere, Duiveltjes (Diablotins) | ||
Evere, Villon | ||
Evere, Tol |
Geschiedenis
Op 29 juni 2015 werd de lus tussen De Brouckère en Centraal omgedraaid. De halte tegenover de voormalige halte Anspach-De Brouckère werd het nieuwe eindpunt. De halte Storm werd hernoemd naar Arenberg zodat deze halte voortaan in twee richtingen bediend wordt.