Lijn 66 Amsterdam Amstelstation - Amstelveen Galjoen
Versie door Milco1995 (overleg | bijdragen) op 1 jan 2012 om 23:07 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=66 |vervoerder=GVB |concessie=Stadsvervoer Amsterdam |materieel=Berkhof Jonckheer |lijnsoort=Stadsbus |periode=? tot 2005 |frequentie_spits…')
Voormalige buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Berkhof Jonckheer |
Periode | ? tot 2005 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 66 reed vanaf Amsterdam Amstel via de Rivierenbuurt, de RAI en Buitenveldert naar Amstelveen. Tussen het Amstelstation en de Kalfjeslaan wertd dezelfde route gereden als Sternetlijn 199.
Route
Route niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Amstelstation | ||
Amsterdam, Amsteldijk | ||
Amsterdam, Victorieplein | ||
Amsterdam, Waalstraat | ||
Amsterdam, Maasstraat | ||
Amsterdam, Europaplein | ||
Amsterdam, Station RAI | ||
Amsterdam, Europaboulevard | ||
Amsterdam, Gelderlandplein | ||
Amsterdam, A.J. Ernststraat | ||
Amsterdam, Van Boshuizenstraat | ||
Amstelveen, Kalfjeslaan | ||
Amstelveen, Badlaan | ||
Amstelveen, Ziekenhuis | ||
Amstelveen, Galjoen |