Lijn 63 Zaandam Station NS - Assendelft Zaandammerweg
Voormalige buslijn 63 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek (2005-2010) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 9 december 2006 |
Voorganger(s) | ... |
Opvolger(s) | 60, 63, 68 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 63 reed van Zaandam via Koog aan de Zaan en Westzaan naar Assendelft.
Dienstregeling
- Van aanvang dienst tot ongeveer 13.00 uur werd de grote lus in Assendelft met de klok mee gereden (eerst via de Zaandammerweg), vanaf 13.00 uur tot einde dienst werd tegen de klok in (eerst via de Festina Lente) gereden.
- In de avonduren en op zondag werd via de Lange Weide gereden.
Route
Halte | ||
Zaandam, Station | ||
Zaandam, Albert Heijnweg | ||
Zaandam, Houtveldweg/NS | ||
Zaandam, Opera | ||
Zaandam, Durgerdamstraat | ||
Zaandam, Diepenbroekstraat | ||
Zaandam, Harmoniehof | ||
Zaandam, Max Havelaarstraat | ||
Zaandam, Winkelcentrum Lange Weide | ||
Zaandam, De Westerwatering | ||
Zaandam, Hensbroekstraat | ||
Zaandam, De Binding | ||
Koog aan de Zaan, Mallegatsloot | ||
Koog aan de Zaan, Kraaienkamp | ||
Koog aan de Zaan, Baanakker | ||
Koog aan de Zaan, Westerkoogweg | ||
Westzaan, Middel | ||
Westzaan, Raadhuis | ||
Westzaan, Kerkbuurt | ||
Assendelft, Watertoren | ||
Assendelft, Veenpolderdijk | ||
Assendelft, R.K. Kerk | ||
Assendelft, Rijkhof | ||
Assendelft, Hornlaan | ||
Assendelft, Festina Lente | ||
Assendelft, Simone de Beauvoirstraat | ||
Assendelft, Genieweg | ||
Assendelft, De Zaaier | ||
Assendelft, Zaandammerweg | ||
Assendelft, De Zaaier | ||
Assendelft, Genieweg | ||
Assendelft, Simone de Beauvoirstraat | ||
Assendelft, Festina Lente | ||
Assendelft, Hornlaan | ||
Assendelft, Rijkhof | ||
Assendelft, R.K. Kerk | ||