Lijn 63 Nivelles Gare - Braine-le-Comte Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 63 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Brabant-Wallon |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 63 rijdt van Nivelles via Monstreux, Bornival, Ronquières en Henripont naar Braine-le-Comte.
Dienstregeling
- Enkele ritten rijden ten behoeve van scholieren een uitgebreidere route in Braine-le-Comte.
Route
Halte | ||
Nivelles, Gare | ||
Nivelles, Saint-Sépulcre | ||
Nivelles, Place de Lalieux | ||
Nivelles, Place du Souvenir | ||
Nivelles, Grand Place | ||
Nivelles, Rue de Soignies | ||
Nivelles, Abattoir | ||
Nivelles, Laiterie | ||
Monstreux, Briqueterie | ||
Monstreux, Borne | ||
Monstreux, Cabine | ||
Bornival, Le Chêne | ||
Bornival, Bifurcation | ||
Bornival, Petit Paradis | ||
Bornival, Croiseau | ||
Ronquières, Pont de Fer | ||
Ronquières, Rue de Nivelles 39 | ||
Ronquières, Canal | ||
Ronquières, Rue de Chenu | ||
Ronquières, Ecole | ||
Ronquières, Foubert | ||
Ronquières, Clipotia | ||
Henripont, La Chapelle | ||
Henripont, Eglise | ||
Henripont, Place | ||
Braine-le-Comte, Clos du Vert Bois | ||
Braine-le-Comte, Marouset | ||
Braine-le-Comte, Houssière | ||
Braine-le-Comte, Chemin des Dames | ||
Braine-le-Comte, Bourleau | ||
Braine-le-Comte, Coulette | ||
Braine-le-Comte, Place | ||
Braine-le-Comte, Ecoles | ||
Braine-le-Comte, Rue de Serbie | ||
Braine-le-Comte, Route d'Écaussinnes | ||
Braine-le-Comte, Gare |