Lijn 62 Amsterdam, Kraaiennestation - Station Holendrecht
Voormalige buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland en GVB |
Regio | Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amsterdam |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 mei 1983 t/m ... |
Voorganger(s) | onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-2x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 62 reed van het Kraaiennest via de Bijlmer naar Holendrecht.
In de avonduren en het weekeinde reed de bus niet verder dan het Bijlmerstation.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Kraaienneststation | ||
Amsterdam, Ganzenhoefstation | ||
Amsterdam, Bijlmerstation | ||
Amsterdam, Holendrechtstation |
Geschiedenis
Op 29 mei 1983 werd een nieuwe stadsbus geïntroduceerd die binnen Amsterdam-Zuidoost ging rijden tussen het Kraaiennest-, Bijlmer- en Holendrechtstation. Van maandag t/m zaterdag overdag ging deze nieuwe lijn elk half uur rijden en 's avonds en op zondag elk uur. Bovendien werd dan op een ingekort traject gereden en was de lijn gekoppeld aan lijn 126 naar Mijdrecht.