Lijn 599 rijdt van Hardenberg, via Loozen, Gramsbergen en Ane naar De Krim.
Route
|
Halte
|
|
Hardenberg, Station NS |
|
|
Hardenberg, Ziekenhuis |
|
|
Hardenberg, Parkweg |
|
|
Hardenberg, Baalder |
|
|
Loozen, Westeindiger |
|
|
Loozen, Bouwhuisweg |
|
|
Loozen, Lohnisweg |
|
|
Loozen, Loozen |
|
|
Gramsbergen, Kanaaldijk |
|
|
Gramsbergen, Station NS |
|
|
Gramsbergen, Hattemattestraat |
|
|
Gramsbergen, Welgelegen |
|
|
Ane, De Viersprong |
|
|
Ane, Aner Molen |
|
|
Ane, Slagenweg / Schansweg |
|
|
Ane, Slagenweg / Haarweg |
|
|
De Krim, Slagenweg / Lutteresweg |
|
|
De Krim, Horstra's Wijk |
|
|
De Krim, Marsstraat |
|
|
De Krim, Hoofdweg |
|