Lijn 53 Utrecht Centraal Station - Zeist Prinses Ireneplein (-1973)
Voormalige buslijn 53 | |
Vervoerder(s) | NBM |
Regio | Midden-Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1961 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 53 reed van Utrecht via De Bilt naar Zeist.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
De Bilt, Tunnel | ||
Zeist, Sanatoriumlaan | ||
Zeist, Van Lennepplein | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, Prinses Ireneplein |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.
In de dienstregeling 1966/1967 was de frequentie op zondag tot circa 13:00 verlaagd naar 1x/uur.