Lijn 53 Souvret Forrière - Charleroi Beaux-Arts
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 53 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Charleroi |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 53 rijdt van Souvret via Courcelles, Goutroux, Monceau-sur-Sambre, Marchienne-au-Pont en Dampremy naar Charleroi
Route
Halte | ||
↓ | Souvret, Forrière | |
Souvret, La Baille | ||
Souvret, Rue du Stocguy | ||
Souvret, Rue de Forchies | ||
Souvret, Château d'Eau | ||
Souvret, Rue des Graffes | ||
Courcelles, Docteur Bourgeois | ||
Goutroux, Fosse 14 | ||
Goutroux, Rue Vandervelde | ||
Goutroux, Château d'Eau | ||
Goutroux, Cimetière | ||
Goutroux, Maison Communale | ||
Goutroux, Rue des Alliés | ||
Goutroux, Prado | ||
Goutroux, Morgnies | ||
Monceau-sur-Sambre, Rue des Ecoles | ||
Monceau-sur-Sambre, Hameau | ||
Monceau-sur-Sambre, Rue de Goffart | ||
Monceau-sur-Sambre, Moulin | ||
Marchienne-au-Pont, Route de Mons | ||
Marchienne-au-Pont, Providence | ||
Dampremy, Route de Gosselies | ||
Dampremy, Pont du Canal | ||
Charleroi, Rue de Heigne | ||
↓ | Charleroi, Ouest | |
Charleroi, Eden | ||
↓ | Charleroi, Beaux-Arts |