Lijn 49 Den Haag Centraal Station - Leiderdorp Rietschans
Voormalige buslijn 49 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 49 reed van Den Haag via Wassenaar, Voorschoten en Leiden naar Leiderdorp.
Route
Halte | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Zuid Hollandlaan | ||
Den Haag, Koningskade | ||
Den Haag, Mauvestraat (tot 1975/1976) | ||
Den Haag, Willem Witsenplein | ||
Wassenaar, Dierenpark | ||
Voorschoten, Station | ||
Voorschoten, Centrum | ||
Voorschoten, Zilverfabriek | ||
Leiden, Brahmslaan | ||
Leiden, Rooseveltstraat | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Moddermanstraat | ||
Leiden, Meerburgerkade | ||
Leiderdorp, Van der Valk Boumanweg | ||
Leiderdorp, Van Poelgeestlaan | ||
Leiderdorp, W. Vronckenlaan | ||
Leiderdorp, Engelendaal | ||
Leiderdorp, Rietschans |