Lijn 48 Heerenveen Station - Lemmer Houtmolen
Voormalige buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | NoordNed |
Concessie | Zuidwest-Fryslân (1999-2006) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur (deels belbus) |
Zondag | 1x/2 uur (belbus) |
Lijn 48 reed van Heerenveen via Rottum, Sint-Johannesga, Delfstrahuizen, Echten en Oosterzee naar Lemmer.
Dienstregeling
- Op zaterdagochtend tot 11:00 werd als belbus gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Heerenveen, Busstation/NS | ||
Heerenveen, Burgemeester Kuperuslaan | ||
Rottum, Molenlaan | ||
Sint-Johannesga, Molenstelle | ||
Rotsterhaule, Kampweg | ||
Delfstrahuizen, Brug | ||
Echtenerbrug, Bouwvereniging | ||
Echten, Middenvaart | ||
Oosterzee, Gieterse Brug | ||
Oosterzee, Buren | ||
Lemmer, Busstation | ||
Lemmer, Houtmolen |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 januari 2006 verdween de naam NoordNed uit het openbaar vervoer in Friesland en ging de exploitatie verder onder de vlag van Arriva.