Lijn 473 Braine-le-Comte SNCB - Steenkerque Eglise
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 473 in België | |
Vervoerder(s) | Voyages Nicolay i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Hainaut |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag |
Dal | 1-2x/dag |
Dal (vakantie) | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 473 rijdt van Braine-le-Comte via Petit-Roeulx-lez-Braine naar Steenkerque.
Dienstregeling
- De eerste rit begint bij de halte Bon Dieu de Pitié en de laatste rit vanuit Steenkerque eindigt daar.
Route
Halte | ||
Braine-le-Comte, Gare | ||
Braine-le-Comte, Rue de Serbie | ||
Braine-le-Comte, Route d'Ecaussinnes | ||
Braine-le-Comte, Ecoles | ||
Braine-le-Comte, Place | ||
Braine-le-Comte, Bon Dieu de Pitié | ||
Braine-le-Comte, Ferme Demaret | ||
Braine-le-Comte, Carrières | ||
Petit-Roeulx-lez-Braine, Cité Lange | ||
Petit-Roeulx-lez-Braine, Place | ||
Petit-Roeulx-lez-Braine, Chemin de Rebecq | ||
Petit-Roeulx-lez-Braine, Ferme Goossens | ||
Petit-Roeulx-lez-Braine, Ferme Blanpain | ||
Petit-Roeulx-lez-Braine, Hameau des Fossés | ||
Steenkerque, Eglise |