Lijn 46 Heerlen Busstation/NS - Kerkrade Schrijnenstraat
Voormalige buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | VSL |
Regio | Parkstad |
Lijnsoort | Streekbus |
Stadsdienst | Parkstad |
Materieel | Onbekend |
Periode | 24 mei 1982 t/m ... |
Voorganger(s) | 2 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 46 reed van Heerlen naar Kerkrade.
Niet alle bussen reden altijd naar Rolduckerveld. Enkele ritten reden van/tot Holz of Kaalheide.
Route
Halte | ||
Heerlen, Station | ||
Heerlen, Stadsschouwburg | ||
Heerlen, Akerstraat | ||
Heerlen, Bernardinuscollege | ||
Heerlen, Heesberg | ||
Heerlen, Pompstation | ||
Heerlen, Kerk | ||
Heerlen, Caumerweg | ||
Heerlen, Jeruzalemstraat | ||
Heerlen, Palestinastraat 105 | ||
Heerlen, Palestinastraat 5 | ||
Heerlen, Rukker Flats | ||
Kerkrade, Maar | ||
Kerkrade, Op de Knip | ||
Kerkrade, Onderspekholz | ||
Kerkrade, Kaalheidersteenweg 145 | ||
Kerkrade, Kaalheiderplein | ||
Kerkrade, Ehrenstein | ||
Kerkrade, Koninginnestraat | ||
Kerkrade, Poststraat | ||
Kerkrade, Holzstraat | ||
Kerkrade, Hoofdstraat | ||
Kerkrade, Holz/Kerk | ||
Kerkrade, Jozef Eckstraat | ||
Kerkrade, Van Gilsstraat | ||
Kerkrade, Ailbertuslaan | ||
Kerkrade, Dir. Schrijnenstraat |
Geschiedenis
Op 24 mei 1982 werd ook bij de VSL de Mobilofoon geïntroduceerd. Dit systeem kan echter geen dubbele lijnnummers verwerken, daarom werd deze introductie meteen aangegrepen om de oerwoud van lijnnummers aan te pakken. De oude lijn 2 ging voortaan rijden onder het nieuwe lijnnummer 46. Mogelijk werd ook de frequentie van maandag t/m vrijdag verhoogd naar 3x/uur en ging de lijn via de Palestinastraat rijden.