Lijn 46 Brussel De Brouckère - Anderlecht Moortebeek
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 46 in België | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Concessie | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brussel |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 7-10x/uur |
Spits (vakantie) | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Dal (vakantie) | 4x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 3-5x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 46 rijdt van de Brouckère naar Anderlecht.
In de spitsuren rijdt de helft van het aantal ritten alleen tussen Moortebeek en Clemenceau.
Route
Halte | ||
Brussel, De Brouckère | ||
Brussel, Parking 58 | ||
Brussel, Beurs | ||
Brussel, Washuis (Buanderie) | ||
Brussel, Anderlechtsepoort (Porte d'Anderlecht) | ||
Brussel, Liverpool | ||
Anderlecht, Clemenceau | ||
Anderlecht, Albert I | ||
Anderlecht, Kuregem (Cureghem) | ||
Anderlecht, Dover (Douvres) | ||
Anderlecht, Verzet (Résistance) | ||
Anderlecht, Sint-Guido (Saint-Guidon) | ||
Anderlecht, Meir | ||
Anderlecht, De Linde | ||
Anderlecht, Joseph Bracops-ziekenhuis (Hôpital Joseph-Bracops) | ||
Anderlecht, Scherdemaal (Scherdemael) | ||
Anderlecht, Van Hellemont | ||
Anderlecht, Neerpede | ||
Anderlecht, Sibelius | ||
Anderlecht, Appelboom (Pommier) | ||
Anderlecht, Westland Shopping | ||
Anderlecht, Moortebeek |