Lijn 457 Hoogstraten 't Spijker - Turnhout Station
Voormalige buslijn 457 in België en Nederland | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Jonckheere Communo, Van Hool New AG300 |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 457 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 457 reed van Hoogstraten via Baarle-Hertog, Baarle-Nassau (NL), Weelde en Ravels naar Turnhout.
In de ochtendspits reed één rit van Weelde naar Hoogstraten. Op woensdag rond het middaguur reed één rit van Hoogstraten naar Turnhout. In de middagspits reed ook één rit van Hoogstraten naar Turnhout en één rit van Hoogstraten naar Weelde.
Route
Halte | ||
Hoogstraten, 't Spijker | ||
Hoogstraten, VITO | ||
Hoogstraten, K. Boomstraat | ||
Hoogstraten, Begijnhof | ||
Hoogstraten, Van Aertselaerplein | ||
Minderhout, Zonnelust | ||
Minderhout, Kerk | ||
Baarle-Nassau (NL), Schrans | ||
Baarle-Nassau (NL), De Buuck | ||
Baarle-Nassau (NL), Dekstraat | ||
Baarle-Nassau (NL), Reuth | ||
Baarle-Nassau (NL), Loveren | ||
Baarle-Hertog, Cultureel Centrum | ||
Baarle-Nassau (NL), Sint-Janstraat | ||
Baarle-Nassau (NL), W. Alexanderstraat | ||
Baarle-Nassau (NL), Generaal Maczeklaan | ||
Baarle-Nassau (NL), Singel | ||
Baarle-Hertog, Gierlestraat | ||
Baarle-Nassau (NL), Schaluinen | ||
Baarle-Nassau (NL), Zevenhuizenlaan | ||
Baarle-Nassau (NL), Schouwloop | ||
Baarle-Nassau (NL), Frijters | ||
Baarle-Nassau (NL), Grens | ||
Weelde, Stationstraat | ||
Weelde, Steenweg op Zondereigen | ||
Weelde, Bosvenstraat | ||
Weelde, Singel | ||
Weelde, Schoolstraat | ||
Weelde, Gemeentehuis | ||
Weelde, Moleneinde | ||
Ravels, Broekstraat | ||
Ravels, Eel Kerk | ||
Ravels, Arendonksesteenweg | ||
Ravels, Warandestraat | ||
Ravels, Molenzicht | ||
Ravels, Kerk | ||
Ravels, Onze-Lieve-Vrouwstraat | ||
Ravels, Berkenlaan | ||
Ravels, Vaartstraat | ||
Ravels, Kanaaldijk | ||
Ravels, Leeuwerkstraat | ||
Oud-Turnhout, Heidehuisjes | ||
Oud-Turnhout, Werkendam | ||
Oud-Turnhout, Kuiltjesstraat | ||
Oud-Turnhout, Polderstraat | ||
Turnhout, Van Solmstraat | ||
Turnhout, Meirgoren | ||
Turnhout, Drieskensstraat | ||
Turnhout, Theobalduskapel | ||
Turnhout, Begijnhof | ||
Turnhout, Zegeplein | ||
Turnhout, Warande | ||
Turnhout, Station |
Geschiedenis
Op een onbekende datum voor 15 februari 2016 werden diverse ritten aangepast.