Lijn 42 Laar De Raak - Altweerterheide Kerk
Voormalige buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | Taxi Princen i.o.v. Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg (2007-2016) |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Weert |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 1 november 2009 t/m 8 december 2012 |
Voorganger(s) | 2 |
Opvolger(s) | 42, 43, 44 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (vanaf 22:00 belbus) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 42 reed van Laar via Weert, Leuken en Altweerterheide weer terug naar Laar.
Dienstregeling
- In de avonduren na 22:00 werd als belbus gereden.
Route
Halte | ||
↓ | Laar, De Raak | |
Laar, Aldenheerd | ||
Laar, Laarderweg | ||
Weert, Molenakkerdreef | ||
Weert, Kroonwiel | ||
Weert, Franciscuslaan | ||
Weert, Graafschap Hornelaan | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Emmasingel/Maaspoort | ||
↓ | Weert, Station | |
Weert, Emmasingel/Maaspoort | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Limburglaan | ||
Weert, Nedermaaslaan | ||
Weert, Sint Jobstraat | ||
Weert, Nieuwendijk | ||
Weert, Middelstestraat | ||
Weert, Schutterijlaan | ||
Weert, Sint Jobstraat | ||
Weert, Nedermaaslaan | ||
Weert, Limburglaan | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Emmasingel/Maaspoort | ||
↓ | Weert, Station | |
Weert, Dries | ||
Weert, Sint Jozefslaan/Schaekenstraat | ||
Weert, Sint Jozefslaan/Zuiderstraat | ||
Altweerterheide, Kerk | ||
Weert, Sint Jozefslaan/Zuiderstraat | ||
Weert, Sint Jozefslaan/Schaekenstraat | ||
Weert, Dries | ||
↓ | Weert, Station | |
Weert, Emmasingel/Maaspoort | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Graafschap Hornelaan | ||
Weert, Franciscuslaan | ||
Weert, Kroonwiel | ||
Weert, Molenakkerdreef | ||
Laar, Laarderweg | ||
Laar, Aldenheerd | ||
↓ | Laar, De Raak |
Geschiedenis
Door de slechte financiële situatie van Veolia Transport moest de provincie extra geld bijleggen op het busvervoer, in ruil daarvoor moest er wel bezuinigd worden.
Op 1 november 2009 werd het lijnnummer 2 vernummerd naar lijn 42, opdat geen doublures meer waren in de lijnnummering in Midden-Limburg. De route en dienstregeling bleven verder ongewijzigd.
Met ingang van dienstregeling 2013 per 9 december 2012 werd lijn 42 opgesplitst in de lijnen 42, 43 en 44.