Lijn 42 Kraainem Viaduct E40 - Sint-Pieters-Woluwe Trammuseum
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 42 in België | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Concessie | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brussel |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro C2, Van Hool newA330, Van Hool A300 |
Frequenties
| |
Spits | 6-12x/uur |
Spits (vakantie) | 5x/uur |
Dal | 8x/uur |
Dal (vakantie) | 4x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 3-5x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 42 rijdt van Kraainem via Sint-Lambrechts-Woluwe naar Sint-Pieters-Woluwe.
In de spitsuren rijdt de helft van het aantal ritten alleen tussen het Trammuseum en Roodebeek.
Route
Halte | ||
Kraainem, Viaduct E40 (Viaduc E40) | ||
Kraainem, Thumas | ||
Kraainem, Sint-Antonius (Saint-Antoine) | ||
Kraainem, Annecy | ||
Kraainem, Lenneke Mare | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Dunette | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, UCL Saint-Luc | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Dunette | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Hof ter Musschen | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Thiry-Woluwe | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Marcel Thiry | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Populieren (Peupliers) | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Haagbeuken (Charmille) | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Roodebeek | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Vellemolen | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Debecker | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Voot | ||
Sint-Lambrechts-Woluwe, Fabry | ||
Sint-Pieters-Woluwe, Bronnenpark (Parc des Sources) | ||
Sint-Pieters-Woluwe, Trammuseum (Musée du Tram) |