Lijn 42 Amsterdam, Oostzaanstraat - Westhavens
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 24 nov 2023 om 16:56
Voormalige buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Regio | Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amsterdam |
Materieel | Onbekend |
Periode | 11 september 1967 t/m 4 december 1968 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 5x/avond |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 42 reed van de Spaarndammerbuurt via de Houthavens en station Amsterdam Sloterdijk naar de Westhavens.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Oostzaanstraat | ||
Amsterdam, Spaarndammerdijk/Oostzaanstraat | ||
Amsterdam, Transformatorweg/Spaarndammerdijk | ||
Amsterdam, Transformatorweg | ||
Amsterdam, Transformatorweg/Elementenstraat | ||
Amsterdam, Transformatorweg/Turbinestraat | ||
Amsterdam, Transformatorweg/Kabelweg | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk | ||
Amsterdam, Basisweg/Kabelweg | ||
Amsterdam, Kabelweg/Basisweg | ||
Amsterdam, Basisweg/Ebroweg | ||
Amsterdam, Basisweg/Isarweg | ||
Amsterdam, Basisweg/Mainhavenweg | ||
Amsterdam, Basisweg/Moezelhavenweg | ||
Amsterdam, Basisweg/Mekongweg | ||
Amsterdam, Basisweg/Oderweg | ||
Amsterdam, Hornweg/Hornhaven | ||
Amsterdam, Hornweg/Kretaweg | ||
Amsterdam, Hornweg/Maltaweg | ||
Amsterdam, Hornweg/Australiëhaven | ||
Amsterdam, Westhavens |
Geschiedenis
Deze lijn is ontstaan op 11 september 1967.
Op 5 december 1968 werd deze lijn verlengd naar de Zaanstraat.