Lijn 39 Amsterdam, Centraal Station - Oud Noord
Voormalige buslijn 39 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam (2006-2011) |
Regio | Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Berkhof Jonckheer |
Periode | 14 december 2003 t/m 27 mei 2006 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 39 reed vanaf station Amsterdam Centraal een lusroute door Oud Noord.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, Hamerstraat | ||
Amsterdam, Havikslaan | ||
Amsterdam, Valkenweg | ||
Amsterdam, Nachtegaalstraat | ||
Amsterdam, Kraaienplein | ||
Amsterdam, Hagedoornplein | ||
Amsterdam, Meidoornplein | ||
Amsterdam, Van der Pekplein | ||
Amsterdam, Mosveld | ||
Amsterdam, IJtunnel | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, Centraal Station |