Lijn 39A Rotterdam Zuidplein - Oude-Tonge Busstation
Voormalige buslijn 39A | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio's | Rotterdam, Hoeksche Waard - Goeree Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:10) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 39A reed van Rotterdam via Heinenoord en Goidschalxoord naar Oud-Beijerland.
Dienstregeling
- Van maandag t/m vrijdag overdag werd na Numansdorp verder gereden naar Oude-Tonge.
- In de vroege avonduren en op zondag wordt alleen tussen Rotterdam en Oud-Beijerland gereden.
- In de spitsuren rijden enkele ritten niet via Goidschalxoord en Heinenoord.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Heinenoord, Heinenoord | ||
Goidschalxoord, Goidschalxoord | ||
Oud-Beijerland, Sportlaan | ||
Oud-Beijerland, Prinses Irenestraat | ||
Oud-Beijerland, Karel Doormanstraat | ||
Oud-Beijerland, Mariniersweg | ||
Oud-Beijerland, Rembrandtstraat | ||
Klaaswaal, Stougjesdijk | ||
Klaaswaal, Klaaswaal | ||
Numansdorp, Middelsluis | ||
Numansdorp, Voorstraat | ||
Achthuizen, Schaapsweg | ||
Oude-Tonge, Busstation |