Lijn 387 Theux Place du Perron - Polleur Église
Voormalige buslijn 387 in België | |
Vervoerder(s) | Autobus Gohy i.o.v. TEC |
Entiteit | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 17 april 2002 t/m ... |
Voorganger(s) | geen |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Woensdag | 2x/middag |
Woensdag (vakantie) | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/ochtend |
Lijn 387 reed van Theux via Sassor of via Oneux en Fays naar Heusy, Jehanster en Polleur.
Dienstregeling
- Op woensdagmiddag buiten de vakanties reden twee retourritten tussen Theux en Polleur in een frequentie van 1x/4 uur.
- Op zaterdagochtend reden twee retourritten tussen Theux en Polleur in een frequentie van ca. 1x/3 uur.
- Op alle ritten bestond bij het begin- en eindpunt in Theux aansluiting met lijn 388, zowel van/naar Verviers als van/naar Spa.
Tarief
- Op deze lijn waren kaartjes voor twee zones ook geldig voor reizen door meer dan twee zones.
Route
Halte | ||
Theux, Place du Perron | ||
Theux, École | ||
Theux, Rue du Waux Hall | ||
Theux, Saint-Roch | ||
Theux, Sassor | ||
Theux, Fays Village | ||
Theux, Clos Tortaifontaine | ||
Theux, Chaussée de Verviers | ||
Theux, Oneux Voie Saint-Georges | ||
Theux, Oneux Église | ||
Theux, Oneux 75 | ||
Theux, Ferme Greimans | ||
Heusy, Route de Oneux | ||
Heusy, Fays Ferme | ||
Heusy, Route de Fays | ||
Heusy, Fays | ||
Heusy, Petit Jonckeu | ||
Heusy, Transvaal | ||
Heusy, Rue Filanneux | ||
Heusy, Rue Barla | ||
Jehanster, Carrefour de Jehanster | ||
Jehanster, Rue des Sarts | ||
Jehanster, Terminus | ||
Jehanster, Carrefour de Jehanster | ||
Jehanster, Route de Heusy | ||
Jehanster, Many | ||
Polleur, Ewereville | ||
Polleur, La Xhavée | ||
Polleur, Hôtel de la Hoëgne | ||
Polleur, Église |
Geschiedenis
Op 17 april 2002 werd een nieuwe lijn 387 geïntroduceerd tussen Theux, Sassor, Oneux, Fays, Heusy, Jehanster en Polleur. Alleen op woensdagmiddag buiten de vakanties en op zaterdagochtend werden telkens 2 retourritten gereden. De lijn heeft slechts kort bestaan. Het is onbekend wanneer de lijn precies is opgeheven.
Op 1 september 2021, bijna 20 jaar later, werd nogmaals een nieuwe lijn 387 als schoolbus geïntroduceerd tussen Theux, Oneux, Fays, Heusy, Jehanster, Polleur en Theux.