Lijn 37 Antwerpen, Rooseveltplaats - Van Cauwelaertsluis
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 8 feb 2011 om 10:16 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BLijnInfo |lijnnr=37 |vervoerder=De Lijn |concessie=Buitenland |lijnsoort=Spitsbus |materieel=Mercedes-Benz O405 |frequentie_spits=1x/uur }} '''Lijn 37''' ri…')
Spitsbuslijn 37 in het buitenland Bekijk de voormalige lijnen 37 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Mercedes-Benz O405 |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 37 rijdt van de Rooseveltplaats naar de Van Cauwelaertsluis in het havengebied.
In de spitsrichting rijden alle ritten ook via Kaai 403.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint Jansplein | ||
Antwerpen, Tunnelplaats | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, Kempenstraat | ||
Antwerpen, Binnenvaartstraat | ||
Antwerpen, Indiëstraat | ||
Antwerpen, Ferdinanduspolder | ||
Antwerpen, Royerssluis | ||
Antwerpen, Oosterweel / Kerk | ||
Antwerpen, Katoennatie | ||
Antwerpen, Kastelweg | ||
Antwerpen, Zwarte Weg | ||
Antwerpen, Polderdijkweg | ||
Antwerpen, Industrieweg | ||
Antwerpen, Kaai 403 | ||
Antwerpen, Industrieweg | ||
Antwerpen, Polderdijkweg | ||
Antwerpen, ??? | ||
Antwerpen, Total | ||
Antwerpen, Scheldelaan | ||
Antwerpen, Van Cauwelaertsluis |