Lijn 33 Namur, Pied-Noir - Place de la Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 33 in België | |
Vervoerder(s) | (Latour i.o.v.) TEC |
Bassin de Mobilité | Namur |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Namur |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 33 rijdt van het Pied-noir naar station Namur.
Dienstregeling
- De eerste rit van maandag t/m vrijdag in schoolvakanties rijdt door naar Place d'Armes.
Route
Halte | ||
Namur, Pied-noir | ||
Namur, Allée du Moulin à Vent | ||
Namur, IATA | ||
Namur, Rue Dandoy | ||
Namur, Heuvy | ||
Namur, Gare de Bus |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 september 2015 kwamen de ritten op zondag te vervallen.
Op 1 maart 2023 werd het nieuwe busstation bij station Namur in gebruik genomen, welke bovenop het stationsgebouw gebouwd was; de aparte in- en uitstaphaltes op straatniveau kwamen tegelijkertijd te vervallen. Met deze ingebruikname wijzigden de vertrek- en aankomsttijden lichtjes.