Lijn 33 Amsterdam, Nieuwendam-Noord - Centraal Station (1969-1974)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:31 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 28 september 1969 t/m 31 december 1974 |
Frequenties
| |
Spits | ?x/uur |
Dal | ?x/uur |
Avond | ?x/uur |
Zaterdag | ?x/uur |
Zondag | ?x/uur |
In 1969 werd de geheel nieuwe lijn 33 geïntroduceerd.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Waterlandplein | ||
Amsterdam, Volendammerweg | ||
Amsterdam, Dijkmanshuizenstraat | ||
Amsterdam, Beemsterstraat | ||
Amsterdam, J. Drijverweg | ||
Amsterdam, Spelderholt | ||
Amsterdam, Mariëndaal | ||
Amsterdam, J. H. Van Heekweg | ||
Amsterdam, Bakkerswaal | ||
Amsterdam, Buikslotermeerplein | ||
Amsterdam, Het Breed | ||
Amsterdam, Rode Kruisstraat | ||
Amsterdam, Waddenweg | ||
Amsterdam, Merelstraat | ||
Amsterdam, Zamenhofstraat | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, Centraal Station |
Per 1 januari 1975 werd lijn 33 verlengd naar Station Sloterdijk.