Lijn 32 Utrecht Centraal Station - Hilversum Winkelcentrum Kerkelanden
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Regio's | Midden-Utrecht, Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Dorpsbus |
Materieel | Optare Starrider |
Periode | 31 mei 1992 t/m 28 mei 1994 |
Voorganger(s) | 32 |
Opvolger(s) | 123 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 32 reed van Utrecht via Westbroek, Tienhoven, Muyeveld en Nieuw Loosdrecht naar Hilversum.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Carnegiedreef | ||
Westbroek, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Oud Maarsseveen, Maarsseveensevaart | ||
Tienhoven, Ds. Ulferslaan | ||
Breukeleveen, "Steppe Watersport" | ||
Muyeveld, Lamme | ||
Nieuw-Loosdrecht, Lindelaan | ||
Hilversum, Kapittelweg | ||
Hilversum, Winkelcentrum Kerkelanden |
Geschiedenis
Op 31 mei 1992 werd het noordelijke eindpunt van lijn 32 wederom aangepast. Komende vanuit het plassengebied, lag het eindpunt voortaan bij Winkelcentrum Kerkelanden i.p.v. Ziekenhuis Zonnestraal. Reizigers naar dit Ziekenhuis moesten voortaan weer overstappen in Nieuw-Loosdrecht én Hilversum. De dienstregeling bleef verder ongewijzigd gehandhaafd.
Op 29 mei 1994 fuseerden de Verenigde Autobus Diensten (VAD) en Centraal Nederland tot het nieuwe Midnet, ook de remise Nieuwegein incl. Sneltram werd hierin ondergebracht. Het vervoergebied strekte zich uit van Zwolle tot het westen van Utrecht en van Flevoland-Noordwest tot aan Arnhem. De route en dienstregeling wijzigden verder niet. Om te voorkomen dat binnen één gebied dubbele lijnnummers voorkwamen, kreeg deze lijn het nieuwe lijnnummer 123. De route en dienstregeling bleven verder gelijk.