Lijn 32 Hoogeveen Station - Hardenberg Station
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | EDS |
Regio's | Zuidwest-Drenthe, Salland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 22 mei 1955 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 4x/dag |
Avond | 1x/zondag |
Zaterdag | 5x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 32 was een buslijn die reed van Hoogeveen via Alteveer of Noordscheschut, Hollandscheveld, Kerkenveld, Slagharen en Heemse naar Hardenberg reed. Er werd op zondag altijd via Hollandscheveld gereden.
Route
Halte Niet alle haltes worden vermeld.
| ||
Hoogeveen, Station NS | ||
Hoogeveen, Kruis | ||
Alteveer, Vaders Erf | ||
Alteveer, Kerk | ||
Kerkenveld, De Groot | ||
De Braamberg, De Braamberg | ||
Noordscheschut, Coevorderstraatweg | ||
Hollandscheveld, Brug | ||
Zuideropgaande, Jan Wintersdijkje | ||
Zuideropgaande, Schooldijkje | ||
Kerkenveld, Hamster | ||
Slagharen, Herenstraat | ||
Brug Lutterhoofdwijk W.Z. | ||
Heemse, Gemeentehuis | ||
Hardenberg, Station NS |