Lijn 32 Deurne Markt - Asten Markt
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 4 ritten per richting |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4 ritten per richting |
Zondag | 3 ritten per richting |
Lijn 32 is een voormalige streekbus van Deurne naar Asten.
In de dienstregeling 1961/1962 reed lijn 32 een onverzichtelijke dienstregeling. Op maandag t/m zaterdag lijn 32 vier ritten per richting. Een rit retourrit reed 's ochtends, twee in de middag en tegen het eind van de middag/begin van de avond. Op zaterdagen kwam er omstreeks het middaguur een rit bij. Op zondag reden drie ritten per richting, 1x per 4 uur.
De extra zaterdagrit was in de dienstregeling 1968/1969 alweer vervallen.
Tussen 1973 en 1984 is de route van Asten via Heusden verlengd naar Meijel.
Voormalige route op 26 mei 1968
Halte | ||
Deurne, Markt | ||
Deurne, St. Wilbertshove | ||
Deurne, Station | ||
Deurne, Café Calis | ||
Deurne, Eikelstraat | ||
Vlierden, Vloeiweg | ||
Vlierden, Vlierdenseweg 199 | ||
Ommel, Deurneseweg | ||
Ommel, Kerk | ||
Asten, Marialaan 52 | ||
Asten, Industrielaan | ||
Asten, Markt | ||
Asten, Floralaan |
Voormalige route 1961-1963
Route is niet volledig
Halte | ||
Deurne, Markt | ||
Vlierden, Café Thielen | ||
Ommel, Klooster | ||
Asten, Markt |