Lijn 29 Venray Station - Venlo Station
Versie door Bartjemestrom (overleg | bijdragen) op 14 feb 2015 om 13:05
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 29 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 29 rijdt van Venray via Oostrum, Meerlo, Tienray, Swolgen, Broekhuizenvorst, Lottum, Grubbenvorst en Blerick naar Venlo.
Tussen Lottum en Venlo wordt overdag twee keer per uur gereden; de ritten die alleen tussen Lottum en Venlo rijden, worden tijdens de vakantieperioden uitgevoerd als belbus.
Route
Halte | ||
Venray, Station Venray | ||
Oostrum, Witte Vennenweg | ||
Oostrum, Paschalis | ||
Wanssum, Beemdweg | ||
Wanssum, Centrum | ||
Meerlo, Brug | ||
Meerlo, Hoofdstraat | ||
Meerlo, Brugeind | ||
Meerlo, Elshout | ||
Tienray, Kerk | ||
Tienray, Raayke | ||
Swolgen, Smid Brouwers | ||
Swolgen, Wilhelmina | ||
Swolgen, Legert | ||
Swolgen, Vorsterweg | ||
Broekhuizenvorst, Heideweg | ||
Broekhuizenvorst, Kerkstraat | ||
Broekhuizenvorst, Burg. Hermansstraat | ||
Broekhuizen, Hoogstraat | ||
Broekhuizen, Lottumseweg | ||
Lottum, Pompstation | ||
Lottum, Graanmolen | ||
Lottum, Kraaienhoflaan | ||
Lottum, Markt | ||
Lottum, Hoofdstraat | ||
Lottum, Opperdonkseweg | ||
Lottum, De Bongerd | ||
Grubbenvorst, Kaldenbroek | ||
Grubbenvorst, Sportveld | ||
Grubbenvorst, Schoolstraat | ||
Grubbenvorst, Baersdoncklaan | ||
Grubbenvorst, Molenveld | ||
Grubbenvorst, De Vonkel | ||
Grubbenvorst, Dr. Baggen | ||
Grubbenvorst, Viaduct | ||
Blerick, Jachthaven | ||
Blerick, Parlevinkerweg | ||
Blerick, Venrayseweg / 6700 | ||
Blerick, Gilde Opleiding | ||
Blerick, Station | ||
Venlo, Koninginnesingel | ||
Venlo, Station |
Geschiedenis
In het verleden reed deze lijn vanuit Oirlo naar Venray en verder naar Venlo. Vanaf 1985 reed tussen Lottum en Venlo lijn 34.