Lijn 26 Middelburg Loskade - Goes Streekziekenhuis
Voormalige buslijn 26 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 26 reed van Middelburg via Arnemuiden, Lewedorp, Nieuwdorp, 's-Heerenhoek, Heinekenszand, Nisse en 's-Gravenpolder naar Goes.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Middelburg, Loskade | ||
Middelburg, Station NS | ||
Middelburg, Roozenburglaan | ||
Nieuw en Sint-Joosland, Dorp | ||
Arnemuiden, Zuidwal | ||
Lewedorp, Dorp | ||
Nieuwdorp, Oranjeplein | ||
's-Heerenhoek, R.K. Kerk | ||
's-Heerenhoek, Molendijk | ||
's-Heerenhoek, Nassauweg | ||
Heinekenszand, Sportvelden | ||
Heinekenszand, Van de Biltplein | ||
Heinekenszand, Clara's Pad | ||
Nisse, Dorpsplein | ||
's-Heer Abtskerke, Dorp | ||
's-Gravenpolder, 's-Gravenstraat | ||
's-Gravenpolder, Goesestraatweg | ||
Goes, De Groe | ||
Goes, Streekziekenhuis |