Lijn 23 Hilversum Station - Utrecht CS
Voormalige buslijn 23 | |
Vervoerder(s) | NBM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 0-2x/uur |
Zondag | 0-2x/uur |
Lijn 23 reed van Hilversum via Loosdrecht, Muyeveld, Tienhoven, Oud Maarsseveen en Westbroek naar Utrecht.
Dienstregeling
- Slechts 8 ritten reden het volledige traject, waarvan er één alleen in het weekend reed.
- 6 ritten reden van Nieuw-Loosdrecht Kerk naar Hilversum Station.
- De andere afwijkende bestemmingen werden slechts één keer per dag aangedaan.
Route
Halte | ||
Hilversum, Station | ||
Nieuw-Loosdrecht, Lindelaan | ||
Nieuw-Loosdrecht, Kerk | ||
Muyeveld, Muyeveld | ||
Tienhoven, U | ||
Oud Maarsseveen, Oud Maarsseveen | ||
Maarsseveen, School | ||
Westbroek, Westbroek | ||
Utrecht, Fort de Gagel | ||
Utrecht, Fort de Klop | ||
Utrecht, Rode Brug | ||
Utrecht, Station |