Lijn 23 Den Haag, Kijkduin - Duindorp
Voormalige buslijn 23 | |
Vervoerder(s) | HTM |
Concessie | Haaglanden Agglomeratie |
Lijnsoort | stadsbus |
Stadsdienst | Den Haag |
Materieel | Den Oudsten Alliance B96, VDL Berkhof Diplomat, MAN Luion's City CNG |
Periode | ... t/m 10 december 2011 |
Opvolger(s) | 23 |
Frequenties
| |
Spits | 8x/uur |
Dal | 6-8x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 4-6x/uur |
Zondag | 4-5x/uur |
Lijn 23 reed van Kijkduin via OV-knooppunt Leyenburg, WKC Leyweg, Station Rijswijk, Station Voorburg, Station Laan van NOI, Scheveningen naar Duindorp.
Route
Halte | ||
Den Haag, Kijkduin | ||
Den Haag, Kijkduin Strand | ||
Den Haag, Kijkduinsestraat | ||
Den Haag, Muurbloemweg | ||
Den Haag, Aronskelkweg | ||
Den Haag, Lobelialaan | ||
Den Haag, Hoefbladlaan | ||
Den Haag, Colijnplein | ||
Den Haag, Appelstraat | ||
Den Haag, Okkernootstraat | ||
Den Haag, Volendamlaan | ||
Den Haag, Escamplaan | ||
Den Haag, OV-knooppunt Leyenburg | ||
Den Haag, Meppelweg | ||
Den Haag, Leyweg | ||
Den Haag, Fluitenbergstraat | ||
Den Haag, Loevesteinlaan | ||
Den Haag, Cannenburghlaan | ||
Rijswijk, Sammersweg | ||
Rijswijk, De Schilp | ||
Rijswijk, Minister v.d. Tempellaan | ||
Rijswijk, Prinses Beatrixlaan | ||
Rijswijk, In de Boogaard | ||
Rijswijk, Admiraal Helfrichsingel | ||
Rijswijk, Klaroenstraat | ||
Rijswijk, Station | ||
Rijswijk, Dhr. H. Colijnlaan | ||
Rijswijk, Huis te Landelaan | ||
Rijswijk, Rijswijkse Schouwburg | ||
Rijswijk, Hendrik Ravesteijnplein | ||
Rijswijk, Paulus Potterlaan | ||
Rijswijk, Esdoornstraat | ||
Rijswijk, Herenstraat | ||
Rijswijk, Bilderdijklaan | ||
Rijswijk, Geestbrug | ||
Rijswijk, Binckhorstlaan | ||
Voorburg, Diaconessenhuis | ||
Voorburg, Redenburgstraat | ||
Voorburg, Sonnenburchlaan | ||
Voorburg, Station | ||
Voorburg, Zwartelaan | ||
Voorburg, Laan van Heldenburg | ||
Voorburg, Rozenboomlaan | ||
Voorburg, Koningin Julianaplein | ||
Voorburg, Spinozalaan | ||
Voorburg, Mgr. van Steelaan | ||
Voorburg, Bruijnings Ingenhoeslaan | ||
Den Haag, Station Laan van N.O.I. | ||
Den Haag, Stuyvesantstraat | ||
Den Haag, Juliana van Stolberglaan | ||
Den Haag, Theresiastraat | ||
Den Haag, Willem Witsenplein | ||
Den Haag, Wassenaarseweg | ||
Den Haag, Ruychrocklaan | ||
Den Haag, Bronovo Ziekenhuis | ||
Den Haag, Maurits De Brauwweg | ||
Den Haag, Duinkerksestraat | ||
Den Haag, Gentsestraat | ||
Den Haag, Harstenhoekplein | ||
Den Haag, Kurhausweg | ||
Den Haag, Kurhaus | ||
Den Haag, Scheveningseslag | ||
Den Haag, Badhuiskade | ||
Den Haag, Keizerstraat | ||
Den Haag, Prins Willemstraat | ||
Den Haag, Duinstraat | ||
Den Haag, Statenlaan | ||
Den Haag, Douzastraat | ||
Den Haag, Nieboerweg | ||
Den Haag, Tesselseplein | ||
Den Haag, Markenseplein |
Geschiedenis
Per december 2012 werden de eindpunten van lijn 22 en lijn 23 omgewisseld. Dat resulteerde in de huidige lijn 22 en lijn 23.