Lijn 23 Borculo Busstation - Doetinchem Sikkeldreef Oost
Voormalige buslijn 23 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Achterhoek |
Regio | Achterhoek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 4 januari 2003 |
Opvolger(s) | 23, 24 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 1x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondag (vakantie) | 1x/uur |
Lijn 23 reed van Borculo via Ruurlo, Veldhoek, Wolfersveen, Zelhem en Heidenhoek naar Doetinchem.
Dienstregeling
- In de avonduren en op zondag de gehele dag werd in Doetinchem via Overstegen gereden, maar niet naar De Huet.
- Op piekmomenten werd tevens via de Leostichting gereden.
Route
Halte | ||
Borculo, Busstation | ||
Borculo, Cycloonpark | ||
Borculo, 't Zijland | ||
Borculo, Snofhutte | ||
Borculo, Leostichting | ||
Ruurlo, Oude Tol | ||
Ruurlo, Weg naar Vosheuvel | ||
Ruurlo, Kerkhof | ||
Ruurlo, 't Rikkelder | ||
Ruurlo, Station | ||
Ruurlo, Rijksweg/Kasteel | ||
Ruurlo, Doolhof | ||
Veldhoek, Spiekerdijk | ||
Veldhoek, 't Sikkeler | ||
Veldhoek, Weg naar School | ||
Veldhoek, Café Wentink | ||
Wolfersveen, Klaverdijk | ||
Woldersveen, Café Susebeek | ||
Wolfersveen, Wolfersveen | ||
Wolfersveen, Totenbulten | ||
Wolfersveen, Het Zonnetje | ||
Wolfersveen, Weg naar Hengelo | ||
Wolfersveen, Van Campen | ||
Zelhem, Reinders | ||
Zelhem, Schildersoord | ||
Zelhem, Markt | ||
Zelhem, Prinses Margrietstraat | ||
Zelhem, Weg naar Heidenhoek | ||
Heidenhoek, Teerink | ||
Heidenhoek, Weg naar Gaanderen | ||
Heidenhoek, Halfweg (Dierssen) | ||
Doetinchem, Te Kiefte | ||
Doetinchem, Zelhemseweg | ||
Doetinchem, Zuivelweg | ||
Doetinchem, Klompenfabriek | ||
Doetinchem, Graafschap College | ||
Doetinchem, Karel Doormanstraat | ||
Doetinchem, Van Starkenborgstraat | ||
Doetinchem, Churchillstraat | ||
Doetinchem, Plein 40-45 | ||
Doetinchem, Rozengaarde | ||
Doetinchem, Bilderdijkstraat | ||
Doetinchem, Rozengaardseweg | ||
Doetinchem, Station | ||
Doetinchem, Gemeentehuis | ||
Doetinchem, Centrum | ||
Doetinchem, Busstation | ||
Doetinchem, Zaagmolenpad | ||
Doetinchem, Mercuriusstraat | ||
Doetinchem, Wolborgenmate | ||
Doetinchem, Bastinglaan | ||
Doetinchem, Station De Huet | ||
Doetinchem, De Bongerd | ||
Doetinchem, Kersenbloesem | ||
Doetinchem, Kruidenlaan | ||
Doetinchem, Boekweitdreef | ||
Doetinchem, Roggedreef | ||
Doetinchem, Wannedreef | ||
Doetinchem, Sikkeldreef Oost |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 5 januari 2003 werd deze lijn weer ingekort tot het Centrum van Doetinchem, maar daarentegen ging lijn 23 via het centrum naar het nieuwe OV-station rijden, alwaar een nieuw busstation aangelegd was. De bediening van het Erdbrinkplein kwam daarmee te vervallen. Op de rest van het traject bleven de route en dienstregeling verder ongewijzigd. Reizigers naar De Huet konden voortaan gebruik maken van lijn 24.