Lijn 23 Bergen op Zoom, Station NS - Italiëplein (1999-2000)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 6 jul 2020 om 19:33 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Berg a/d Maas +Berg aan de Maas, -'s-Gravenmoer +'s Gravenmoer, -Concessie Rotterdam Bus Streek Overig 20 +Dienstregeling Rotterdam Bus Streek Overig 20, -Wijzigingen concessie stadsvervoer Utrecht 2013 +Dienstregel...)
Voormalige buslijn 23 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio | West-Brabant |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bergen op Zoom |
Materieel | CSA |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 19.30) |
Koopavond | 2x/uur (tot 21.30) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 23 reed van het station via het Centrum naar de wijken Tuinwijk, Meilust en Noordgeest.
Lijn 23 kwam aan op het station als lijn 22. Na het station werd verder gereden als lijn 25.
Route
Halte | ||
Bergen op Zoom, Station NS | ||
Bergen op Zoom, Stationsstraat | ||
Bergen op Zoom, Ravelijn | ||
Bergen op Zoom, Noordsingel | ||
Bergen op Zoom, Burgemeester Stulemeijerlaan | ||
Bergen op Zoom, Noordzijde Zoom | ||
Bergen op Zoom, Zandstraat | ||
Bergen op Zoom, Lavendelpad | ||
Bergen op Zoom, Burgemeester Wittelaan | ||
Bergen op Zoom, Denemarkenstraat | ||
Bergen op Zoom, Sibeliusstraat | ||
Bergen op Zoom, Vivaldistraat | ||
Bergen op Zoom, Leemberg | ||
Bergen op Zoom, Kapittelstraat | ||
Bergen op Zoom, Meilustweg | ||
Bergen op Zoom, Italiëplein |