Lijn 23 Almelo Station NS - Daarle Kruispunt
Voormalige buslijn 23 | |
Vervoerder(s) | Winkel i.o.v. NOT (... - 1965), WATO i.o.v. NOT (1965 - 1973) TET (1973 - ...) |
Regio | Twente |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 1x/donderdag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 23 reed van Almelo via Wierden en Hoge Hexel naar Daarle.
Dienstregeling
- Deze lijn reed alleen tussen november en eind maart.
Route
Halte | ||
Almelo, Station | ||
Almelo, Markt | ||
Almelo, Wierdensestraat | ||
Almelo, Egbert ten Catestraat | ||
Almelo, Transformator | ||
Almelo, Aadorpsweg | ||
Wierden, Fabr. van Heijstraat | ||
Wierden, Burgemeester v/d Bergplein | ||
Wierden, Station | ||
Wierden, Kluinveenweg | ||
Hoge Hexel, 1e Esweg | ||
Hoge Hexel, Vossenbos | ||
Hoge Hexel, Modelboerderij | ||
Hoge Hexel, Kruispunt | ||
Hoge Hexel, School | ||
Daarle, De Tol | ||
Daarle, Bruineveldweg | ||
Daarle, Kruispunt |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1971/1972 was de bedieningsperiode inmiddels beperkt tot het tijdvak begin november - eind maart.