Lijn 23 Almelo, De Riet - Station (1981-1982)
Voormalige buslijn 23 | |
Vervoerder(s) | TET |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1981-1982 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur (alleen in de middag) |
Lijn 23 reed van De Riet via Beeklust naar het station. Vanaf het station reden alle ritten verder als lijn 25 naar Schelfhorst. De andere kant op reden alle ritten vanaf De Riet verder als lijn 22 naar het station.
Route
Halte | ||
Almelo, Station De Riet | ||
Almelo, Fr. van Eedenstraat | ||
Almelo, Sporthal | ||
Almelo, Frans Halsstraat | ||
Almelo, J. van Ruysdaelstraat | ||
Almelo, Vincent van Goghplein | ||
Almelo, Berlagelaan | ||
Almelo, W. de Clercqstraat | ||
Almelo, Rohofstraat | ||
Almelo, De Werf | ||
Almelo, Station NS |