Lijn 237 Amsterdam, Station Sloterdijk - Hempontplein
Buslijn 237 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Metro/tram/bus Amsterdam |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Berkhof Jonckheer |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 237 is een spitsbus en rijdt van station Sloterdijk een grote lus via de Deccaweg en de Petroleumhaven naar de Hempont. Daarna wordt via de Radarweg naar het station teruggereden. In de middag wordt na de lus via de Deccaweg eerst nog naar de keerlus in de Coenhaven gereden voordat er via de Hempont weer naar Sloterdijk wordt teruggereden.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk | ||
Amsterdam, Donauweg | ||
Amsterdam, Deccaweg 6 | ||
Amsterdam, Deccaweg 20 | ||
Amsterdam, Deccaweg 26 | ||
Amsterdam, Deccaweg 32 | ||
Amsterdam, Deccaweg | ||
Aftakking middagroute | ||
Amsterdam, Nieuwe Hemweg | ||
Amsterdam, Coenhavenweg | ||
Amsterdam, Pier Amerika | ||
Amsterdam, Pier Azië | ||
Amsterdam, Coenhaven | ||
Amsterdam, Pier Azië | ||
Amsterdam, Pier Amerika | ||
Amsterdam, Nieuwe Hemweg | ||
Einde middagroute | ||
Amsterdam, Benzolweg | ||
Amsterdam, Octaanweg | ||
Amsterdam, Kajuitweg | ||
Amsterdam, Hempontplein | ||
Amsterdam, Westhavenweg | ||
Amsterdam, Westhavenweg 87 | ||
Amsterdam, Kompasweg | ||
Amsterdam, Sonthaven | ||
Amsterdam, Radarweg | ||
Amsterdam, Sextantweg | ||
Amsterdam, Kwadrantweg | ||
Amsterdam, Donauweg | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk |
Historie
Lijn 237 was in 2003 het nieuwe nummer van de Coenhaven-tak van lijn 47.