Lijn 22 Arlon Rue des Genêts - Florenville Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 22 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Jonckheere Transit |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 22 rijdt van Arlon via Stockem, Fouches, Vance, Chantemelle, Sivry, Etalle, Sainte-Marie, Ansart, Tintigny, Bellefontaine, Saint-Vincent, Frenois, Valansart, Jamoigne, Izel en Pin naar Florenville.
Doordeweeks wordt meestal 1x per 2 uur als snelbus en 1x per 2 uur als stopbus gereden. Op de stoproute bestaan daarnaast nog varianten voor scholieren, deze zijn niet allemaal weergegeven.
Op zaterdag (deels) en op zondag rijden alle ritten alleen tussen Arlon en Marbehan, hier rijdt de bus verder als lijn 22/2 naar Florenville.
Route
Halte | ||
Arlon, Rue des Genêts | ||
Arlon, TEC/Rue de Bastogne | ||
Arlon, Rue de Bastogne 198 | ||
Arlon, Rond-Point du Knappchen | ||
Arlon, Liedel | ||
Arlon, Avenue Longwy | ||
Arlon, Clinique | ||
Arlon, Avenue de Longwy | ||
Arlon, Avenue Patton | ||
Arlon, ISI | ||
Arlon, Espace Semois | ||
Arlon, Rue de la Semois 126 | ||
Arlon, INDA | ||
Arlon, XXV Août | ||
Arlon, Gare | ||
Arlon, XXV Août | ||
Arlon, Rue Léon Castilhon | ||
Arlon, Square Astrid/Rue de Neufchâteau | ||
Arlon, Gendarmerie | ||
Arlon, Delhaize | ||
Stockem, Carrefour Rue des Ateliers | ||
Stockem, Centre | ||
Stockem, Route de Bouillon 252 | ||
Stockem, Route d'Etalle | ||
Fouches, Route d'Etalle no. 3 | ||
Fouches, Route d'Etalle no. 35 | ||
Fouches, 4 Chemins | ||
Sampont, Route d'Etalle | ||
Villers-Tortru, Grand-Route | ||
Vance, Carrefour | ||
Vance, Eglise | ||
Vance, Rue Chavez | ||
Chantemelle, Cimetière | ||
Chantemelle, Eglise | ||
Sivry, Lavoir | ||
Sivry, Route d'Etalle | ||
Etalle, Gendarmerie | ||
Etalle, Lenclos | ||
Vance, Rue de la Semois | ||
Etalle, Eglise | ||
Etalle, Rue du Moulin no. 242 | ||
Etalle, Crédit Agricole | ||
Etalle, Ferme du Moulin | ||
Sainte-Marie, Chaussée Romaine | ||
Sainte-Marie, Rue de la Rigole | ||
Sainte-Marie, Ecole | ||
Sainte-Marie, Grand-Rue | ||
Sainte-Marie, Rue de la Gare no. 23 | ||
Sainte-Marie, Gare | ||
Sainte-Marie, N83 | ||
Tintigny, Route de Poncelle | ||
Tintigny, Rue de la Station no. 49 | ||
Tintigny, Route de Han | ||
Tintigny, Grand-Rue no. 39 | ||
Tintigny, Maison Communale | ||
Tintigny, Carrefour | ||
Ansart, Grand Route | ||
Harinsart, Centre | ||
Marbehan, Rectilux | ||
Marbehan, Usine Lambiotte | ||
Marbehan, Le Petit Bénéfice | ||
Marbehan, Carrefour | ||
Marbehan, Gare | ||
Tintigny, Carrefour | ||
Tintigny, Ecole | ||
Bellefontaine, Rue de la Montante Roye no. 3 | ||
Bellefontaine, Rue de la Montante Roye no. 37 | ||
Bellefontaine, Carrefour | ||
Bellefontaine, Rue de Villemont | ||
Saint-Vincent, Rue des Rappes | ||
Saint-Vincent, Rue des Chasseurs Ardennais | ||
Saint-Vincent, Eglise | ||
Saint-Vincent, Rue de la Tayette | ||
Frenois, Lavoir | ||
Prouvy, Rue de Termes | ||
Prouvy, Rue de Valansart | ||
Valansart, Centre | ||
Jamoigne, Rue de la Tannerie | ||
Romponcelle, Centre | ||
Jamoigne, Rue de la Chavée | ||
Jamoigne, Centre | ||
Jamoigne, Camping | ||
Izel, 4 Vents | ||
Izel, Athénée | ||
Izel, Centre | ||
Izel, Rue du Haut Cortil | ||
Moyen, Pont | ||
Laneuville, Centre | ||
Moyen, Rue des Forneaux | ||
Izel, Rue du Haut Cortil | ||
Pin, Avenue Gilson | ||
Pin, Rue de l'Auwy | ||
Pin, Eglise | ||
Pin, Rue Albert 1er no. 86 | ||
Pin, Passage à Niveau | ||
Florenville, Zoning I | ||
Florenville, Zoning II | ||
Florenville, Gendarmerie | ||
Florenville, Place du Miroir | ||
Florenville, EPE | ||
Florenville, Chapelle Sainte-Anne | ||
Florenville, Chemin du Bon Pays | ||
Florenville, Gare |
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 22
- Buitenlandse buslijnen
- Concessie Namur-Luxembourg
- Lijn in België
- Plaats Arlon
- Station Arlon
- Plaats Stockem
- Station Viville
- Plaats Sainte-Marie
- Station Sainte-Marie
- Plaats Marbehan
- Station Marbehan
- Plaats Florenville
- Florenville Place du Miroir
- Station Florenville