Lijn 22 Almelo, Station - De Riet (1981-1982)
Voormalige buslijn 22 | |
Vervoerder(s) | TET |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1981-1982 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur (alleen in de middag) |
Lijn 22 reed van het station via de ziekenhuizen naar De Riet. Vanaf De Riet reden alle ritten verder als lijn 23 naar het station. De andere kant op reden alle ritten vanaf het station verder als lijn 21 naar Slot.
Route
Halte | ||
Almelo, Station NS | ||
Almelo, De Werf | ||
Almelo, Postkantoor | ||
Almelo, Sint Elizabeth-Ziekenhuis | ||
Almelo, Prinses Irene Ziekenhuis (bediening tot 20.30) | ||
Almelo, Bornsestraat | ||
Almelo, Van Dronkelaarplein | ||
Almelo, Violierstraat | ||
Almelo, Deldensestraat | ||
Almelo, Hulststraat | ||
Almelo, Jasmijnstraat | ||
Almelo, Station De Riet |